Konkurs GEOLOGIA 2017

Miło nam poinformować, że w konkursie pt. GEOLOGIA 2017 organizowanym przez Ministerstwo Środowiska, aż dwóch pracowników i jeden absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach otrzymali nagrodę w kategorii MŁODZI.

Laureatem został dr Rafał Warchulski (w momencie składania wniosku był jeszcze doktorantem), który pracuje obecnie jako starszy referent – broker innowacji / technologii w Biurze Współpracy z Gospodarką.

Dwa wyróżnienia zostały przyznane  dr. Krzysztofowi Szopie oraz dr. Tomaszowi Brachańcowi. Dr Krzysztof Szopa jest adiunktem w Katedrze Geochemii Mineralogii i Petrografii, natomiast dr Tomasz Brachaniec ma status wolontariusza w tej samej Katedrze. Laureat i osoby wyróżnione zostały wyłonione z kandydatów pochodzących z różnych instytucji z całej Polski.

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi w przyszłym miesiącu w gmachu budynku Ministerstwa Środowiska. Szczegóły o laureatach i samym konkursie można znaleźć pod adresem  https://www.mos.gov.pl/o-ministerstwie/konkursy/szczegoly/news/wyniki-konkursu-ministra-srodowiska-nagroda-geologia-2017/ .